zooplus bill

Josera kattenvoer

Josera kattenvoer biedt hoogwaardige en voedzame opties voor je kat, met speciale formules voor diverse behoeften. Vergelijk prijzen en aanbiedingen voor de beste deals.

Producten

Josera
16variantenvan914
€6,30 per kg
Josera Kat Catelux 10 kg

Josera · Kat

Catelux

Vanaf€62,99
€24,33 per kg
€24,33 per kg
Josera Kat Crunchies Eend 60 gram

Josera · Kat

Crunchies Eend

Vanaf€1,46
€24,33 per kg
Josera Kat Crunchies Kaas 60 gram

Josera · Kat

Crunchies Kaas

Vanaf€1,46
€24,33 per kg
Josera Kat Crunchies Kip 60 gram

Josera · Kat

Crunchies Kip

Vanaf€1,46
€24,33 per kg
Josera Kat Crunchies Rund 60 gram

Josera · Kat

Crunchies Rund

Vanaf€1,46
€24,33 per kg
Josera Kat Crunchies Zalm 60 gram

Josera · Kat

Crunchies Zalm

Vanaf€1,46
€6,80 per kg
Josera Kat DailyCat 10 kg

Josera · Kat

DailyCat

Vanaf€67,99
€20,21 per kg
Josera Kat Filet Multipack 6x70 gram

Josera · Kat

Filet Multipack

Vanaf€8,49
€6,80 per kg
Josera Kat Indoor 10 kg

Josera · Kat

Indoor

Vanaf€67,99
€6,80 per kg
Josera Kat Kitten Grainfree 10 kg

Josera · Kat

Kitten Grainfree

Vanaf€67,99
€6,00 per kg

Josera · Kat

Léger

Vanaf€18,69
€6,80 per kg
Josera Kat Marinesse 10 kg

Josera · Kat

Marinesse

Vanaf€67,99
€6,80 per kg

Josera · Kat

NatureCat

Vanaf€20,99
€9,89 per kg
Josera Kat Senior 2 kg

Josera · Kat

Senior

Vanaf€19,79
€6,80 per kg
Josera Kat SensiCat 10 kg

Josera · Kat

SensiCat

Vanaf€67,99

Waarom kiezen voor Josera kattenvoer?

Josera kattenvoer is een merk dat bekend staat om zijn hoge kwaliteit en gezonde ingrediënten. Katten zijn van nature vleeseters en Josera speelt hierop in met recepten die rijk zijn aan hoogwaardige eiwitten. Of je nu een kieskeurige eter hebt of een actieve kitten, er is altijd een Josera variant die aan de behoeften van jouw kat voldoet. Daarnaast biedt Josera kattenvoer speciale formules voor verschillende levensfases en dieetbehoeften, waaronder allergievriendelijke opties.

De voordelen van Josera kattenvoer

Een van de grootste voordelen van Josera kattenvoer is de focus op natuurlijke ingrediënten zonder kunstmatige toevoegingen. Dit betekent dat je jouw kat een maaltijd kunt geven die zowel gezond als smakelijk is. Bovendien zijn de formules ontworpen om de spijsvertering van je kat te ondersteunen en bij te dragen aan een gezonde huid en vacht. Josera kattenvoer is verkrijgbaar in verschillende smaken, zodat je jouw kat kunt verwennen met een gevarieerd dieet.

Prijsvergelijkingen en aanbiedingen

Bij het kopen van Josera kattenvoer is het belangrijk om prijzen en aanbiedingen te vergelijken. Online zijn er vaak kortingsacties of bundelpakketten beschikbaar, waardoor je kunt besparen op je aankopen. Veel winkels bieden ook prijsgaranties aan, zodat je altijd de beste deal kunt vinden. Houd onze website in de gaten voor de nieuwste aanbiedingen en prijsvergelijkingen, zodat je zeker weet dat je nooit te veel betaalt voor het beste kattenvoer voor jouw huisdier.