Henart Yak Kaas NaturelMerk:Serie:Variant:Prijs vanaf:HenartYak KaasNaturel€105,21 per kgVariantenAardbei€138,64 per kgBot€106,94 per kgNaturel€105,21 per kgPrijzen & aanbiedingen voor Naturel3 prijzengevonden bij PetBudget, waarvan 0 aanbiedingen. Winkel Alles Verpakking AllesSorterenAanbevolenKortingspercentage (aflopend)Kortingspercentage (oplopend)Prijs (oplopend)Prijs (aflopend)Prijs per kg (oplopend)Prijs per kg (aflopend)Winkel (A → Z)Winkel (Z → A)Merk (A → Z)Merk (Z → A)HenartYak Kaas NaturelPak van 0,19 kg Levertijd niet opgegeven€105,21 per kg€19,99Naar PetBudgetHenartYak Kaas NaturelPak van 0,045 kg Levertijd niet opgegeven€122,00 per kg€5,49Naar PetBudgetHenartYak Kaas NaturelPak van 0,155 kg Levertijd niet opgegeven€125,74 per kg€19,49Naar PetBudget