plein hond bill

Hondenvoer aanbiedingen

Ben je op zoek naar voordelig hondenvoer? Op Flap.nl vergelijk je eenvoudig de beste aanbiedingen voor hondenvoer van bekende merken. Filter gemakkelijk op merk, levensfase en voedingsbehoefte, zodat je altijd de beste deal vindt voor jouw hond.

Producten

2.009aanbiedingenvan2.009
Bol logoEdgard & Cooper Verse scharrelkip & Noorse zalm Senior - Hondenvoer - 12 kg
Voor 12:00 besteld, vandaag bezorgd
Gratisbezorging
€6,50 per kg
€77,99€99,29

€21,30 korting (21%)

Naar Bol
Zoopus logoHill-s-Science-Plan-Adult-1-6-Natvoer-Rund-370g
Hill'sScience Plan Adult 1-6 Natvoer Rund

6 standaard pakken van 0,37 kg · Totaal 2,22 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 29,-
€9,23 per kg
€20,49€20,94

€3,42 per standaard pak

€0,45 korting (2%)

Naar Zooplus
Bol logoPro Plan OptiBalance Medium Adult Rijk aan Kip
Voor 12:00 besteld, vandaag bezorgd
Gratisbezorging
€6,50 per kg
€45,51€47,64

€2,13 korting (4%)

Naar Bol
Bol logoRoyal Canin German Shepherd Puppy - Hondenvoer - 12 kg
Royal CaninGerman Shepherd Puppy

Voordeelpak van 12 kg

Voor 12:00 besteld, vandaag bezorgd
Gratisbezorging
€6,12 per kg
€73,41€75,73

€2,32 korting (3%)

Naar Bol
Bol logoEdgard & Cooper Adult Dogs Graslam
Edgard & CooperAdult Dogs Graslam

Standaard pak van 2,5 kg

Voor 12:00 besteld, vandaag bezorgd
Gratisbezorging
€10,22 per kg
€25,55€31,60

€6,05 korting (19%)

Naar Bol
Bol logoRoyal Canin Light Weight Care Wet - 12x85gr
Royal CaninLight Weight Care Wet

Maaltijdzakje van 1,02 kg

Voor 12:00 besteld, vandaag bezorgd
Gratis bezorgd vanaf €25-,
€14,81 per kg
€15,11€18,57

€3,46 korting (19%)

Naar Bol
Zoopus logoRoyal Canin X-Small Adult - Hondenvoer - 1,5 kg
Royal CaninX-Small Adult

2 standaard pakken van 1,5 kg · Totaal 3 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€15,16 per kg
€45,49€45,98

€22,75 per standaard pak

€0,49 korting (1%)

Naar Zooplus
Bol logoEdgard & Cooper Free-Run Duck Puppy Eend & Kip & Banaan - Hondenvoer - 12 kg Graanvrij
Edgard & CooperPups Eend en Kip

Voordeelpak van 12 kg

Voor 12:00 besteld, vandaag bezorgd
Gratisbezorging
€5,32 per kg
€63,79€108,33

€44,54 korting (41%)

Naar Bol
Zoopus logoHill-s-Science-Plan-Adult-1-6-Large-Breed-Light-18kg
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€4,75 per kg
€85,49€98,75

€13,26 korting (13%)

Naar Zooplus
Bol logoRoyal Canin Light Weight Care Wet - 12x85gr
Royal CaninLight Weight Care Wet

4 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 4,08 kg

Voor 12:00 besteld, vandaag bezorgd
Gratisbezorging
€14,21 per kg
€57,99€61,69

€14,50 per maaltijdzakje

€3,70 korting (6%)

Naar Bol
Zoopus logoHill-s-Prescription-Diet-Stoofpotje-i-d-Canine-156g
Hill'sPrescription Diet Stoofpotje id Canine Stoofpotje

48 standaard pakken van 0,16 kg · Totaal 7,68 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€14,06 per kg
€107,99€108,98

€2,25 per standaard pak

€0,99 korting (1%)

Naar Zooplus
Bol logoEdgard & Cooper Adult Dogs Noorse Zalm
Edgard & CooperAdult Dogs Noorse Zalm

Standaard pak van 2,5 kg

Voor 12:00 besteld, vandaag bezorgd
Gratis bezorgd vanaf €25-,
€9,91 per kg
€24,77€31,60

€6,83 korting (22%)

Naar Bol
Bol logoRoyal Canin X-Small Adult 8plus - Hondenvoer - 2 x 3 kg
Royal CaninX-Small Adult 8+

Standaard pak van 3 kg

Voor 12:00 besteld, vandaag bezorgd
Gratisbezorging
€9,25 per kg
€27,76€29,60

€1,84 korting (6%)

Naar Bol
Zoopus logoHill-s-Prescription-Diet-Stoofpotje-i-d-Canine-156g
Hill'sPrescription Diet Stoofpotje id Canine Stoofpotje

24 standaard pakken van 0,16 kg · Totaal 3,84 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€14,06 per kg
€53,99€60,75

€2,25 per standaard pak

€6,76 korting (11%)

Naar Zooplus
Zoopus logoHill-s-Science-Plan-Adult-1-6-Natvoer-Rund-370g
Hill'sScience Plan Adult 1-6 Natvoer Rund

24 standaard pakken van 0,37 kg · Totaal 8,88 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€8,73 per kg
€77,49€83,76

€3,23 per standaard pak

€6,27 korting (7%)

Naar Zooplus
Bol logoRoyal Canin Small Dog Adult - vanaf 10 maanden t/m 8 jaar - Hondenvoer - 2 kg
Voor 12:00 besteld, vandaag bezorgd
Gratis bezorgd vanaf €25-,
€8,99 per kg
€17,98€19,99

€2,01 korting (10%)

Naar Bol
Bol logoRoyal Canin Urinary S/O Hond - In Gravy - 12 x 100g
Voor 12:00 besteld, vandaag bezorgd
Gratis bezorgd vanaf €25-,
€15,67 per kg
€18,80€19,99

€1,19 korting (6%)

Naar Bol
Bol logoEdgard & Cooper Verse Noorse Zalm Adult - Hondenvoer - 7kg
Voor 12:00 besteld, vandaag bezorgd
Gratisbezorging
€6,63 per kg
€46,40€66,79

€20,39 korting (31%)

Naar Bol
Bol logoRoyal Canin Urinary U/C Low Purine - Hondenvoer - 2 kg
Royal CaninUrinary U/C Droogvoer

Standaard pak van 2 kg

Voor 12:00 besteld, vandaag bezorgd
Gratisbezorging
€12,95 per kg
€25,90€27,40

€1,50 korting (5%)

Naar Bol
Bol logoAcana Singles-Yorkshire-Pork
AcanaSingles Yorkshire Pork

Standaard pak van 9,7 kg

Voor 12:00 besteld, vandaag bezorgd
Gratisbezorging
€7,97 per kg
€77,33€122,76

€45,43 korting (37%)

Naar Bol
Bol logoCarocroc Skin Support - Gevogelte/Granen/Vis - Hondenvoer - 3 kg
CaroCrocSuper Premium Skin Support

Standaard pak van 3 kg

Voor 12:00 besteld, vandaag bezorgd
Gratis bezorgd vanaf €25-,
€6,97 per kg
€20,90€21,99

€1,09 korting (5%)

Naar Bol
Zoopus logoEukanuba Daily Care Sensitive Joints
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€8,25 per kg
€98,99€99,98

€0,99 korting (1%)

Naar Zooplus
Bol logoEdgard & Cooper Verse Scharreleend & kip Puppy - Hondenvoer - 7kg
Edgard & CooperPups Eend en Kip

Standaard pak van 7 kg

Voor 12:00 besteld, vandaag bezorgd
Gratisbezorging
€6,33 per kg
€44,28€69,51

€25,23 korting (36%)

Naar Bol
Bol logoBeneful - Gezond Gewicht Kip en Tuingroenten 2,8kg Verpakking Hondenvoer
Voor 12:00 besteld, vandaag bezorgd
Gratis bezorgd vanaf €25-,
€6,42 per kg
€17,97€19,36

€1,39 korting (7%)

Naar Bol
24 van de 2.009 geladen

Waarom hondenvoer aanbiedingen vergelijken?

Hondenvoer kan behoorlijk duur zijn, vooral als je kiest voor kwaliteitsmerken. Daarom verzamelt Flap.nl dagelijks de beste aanbiedingen voor hondenvoer. Zo bespaar je eenvoudig op het voer voor je hond zonder in te leveren op kwaliteit.

Breed assortiment aan merken en verpakkingen

Op Flap.nl vind je aanbiedingen van verschillende soorten hondenvoer zoals:

Vergelijk bekende merken zoals Bosch, Almo Nature, Applaws en Happy Dog.

Filter op levensfase en voedingsbehoefte

Vind snel de juiste voeding voor je hond door te filteren op:

  • Puppy, Junior, Adult of Senior
  • Specifieke voedingsbehoeften zoals gewrichtsondersteuning, castratie, diabetes en meer

Dagelijks nieuwe deals

Elke dag worden er nieuwe aanbiedingen toegevoegd, waardoor het aanbod regelmatig verandert. Houd de pagina in de gaten zodat je nooit een voordelige aanbieding mist.

Voordelen van vergelijken via Flap.nl

  • Eenvoudig en snel vergelijken
  • Altijd actueel overzicht
  • Direct doorklikken naar betrouwbare webshops
  • Besparen op je hondenvoer zonder concessies aan kwaliteit

Bekijk snel alle aanbiedingen en geef je hond het beste voor een scherpe prijs!