plein hond bill

Bravoer Gestoomd Vlees Kip & Rund

Prijzen & aanbiedingen voor Kip & Rund

3 prijzen gevonden bij 2 aanbieders, waarvan 0 aanbiedingen.

  • Bol logooverig
    Bravoer

    Gestoomd Vlees Kip & Rund

    10 pakken van 0,8 kg · Totaal 8 kg

    Vandaag besteld, morgen bezorgd
    Gratisbezorging
    €4,99 per kg
    €39,90

    €3,99 per pak

    Naar Bol
  • Bol logooverig
    Bravoer

    Gestoomd Vlees Kip & Rund

    12 pakken van 0,8 kg · Totaal 9,6 kg

    Vandaag besteld, morgen bezorgd
    Gratisbezorging
    €6,04 per kg
    €58,00

    €4,83 per pak

    Naar Bol
  • Dierenwinkelxloverig
    Bravoer

    Gestoomd Vlees Kip & Rund

    Pak van 0,8 kg

    Levertijd niet opgegeven

    €6,24 per kg
    €4,99
    Naar DierenwinkelXL

Vergelijk hier de prijzen van dit product

mooi textje over het Bravoer Gestoomd Vlees Kip & Rund hierboven, komt hier ook html in te zien?

Formaat verpakking

Type prijs