plein hond bill

Hondenvoer aanbiedingen

Ben je op zoek naar voordelig hondenvoer? Op Flap.nl vergelijk je eenvoudig de beste aanbiedingen voor hondenvoer van bekende merken. Filter gemakkelijk op merk, levensfase en voedingsbehoefte, zodat je altijd de beste deal vindt voor jouw hond.

Producten

Voersoort: Natvoer
220aanbiedingenvan2.434
Zoopus logoHill-s-Science-Plan-Adult-1-6-Natvoer-Rund-370g
Hill'sScience Plan Adult 1-6 Natvoer Rund

6 standaard pakken van 0,37 kg · Totaal 2,22 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 29,-
€9,23 per kg
€20,49€20,94

€3,42 per standaard pak

€0,45 korting (2%)

Naar Zooplus
Bol logoRoyal Canin Light Weight Care Wet - 12x85gr
Royal CaninLight Weight Care Wet

Maaltijdzakje van 1,02 kg

Voor 12:00 besteld, maandag bezorgd
Gratis bezorgd vanaf €25-,
€15,68 per kg
€15,99€18,57

€2,58 korting (14%)

Naar Bol
Bol logoRoyal Canin Light Weight Care Wet - 12x85gr
Royal CaninLight Weight Care Wet

4 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 4,08 kg

Voor 12:00 besteld, maandag bezorgd
Gratisbezorging
€14,21 per kg
€57,99€61,69

€14,50 per maaltijdzakje

€3,70 korting (6%)

Naar Bol
Zoopus logoHill-s-Prescription-Diet-Stoofpotje-i-d-Canine-156g
Hill'sPrescription Diet Stoofpotje id Canine Stoofpotje

48 standaard pakken van 0,16 kg · Totaal 7,68 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€14,06 per kg
€107,99€108,98

€2,25 per standaard pak

€0,99 korting (1%)

Naar Zooplus
Zoopus logoHill-s-Prescription-Diet-Stoofpotje-i-d-Canine-156g
Hill'sPrescription Diet Stoofpotje id Canine Stoofpotje

24 standaard pakken van 0,16 kg · Totaal 3,84 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€11,33 per kg
€43,49€60,75

€1,81 per standaard pak

€17,26 korting (28%)

Naar Zooplus
Zoopus logoHill-s-Science-Plan-Adult-1-6-Natvoer-Rund-370g
Hill'sScience Plan Adult 1-6 Natvoer Rund

24 standaard pakken van 0,37 kg · Totaal 8,88 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€8,73 per kg
€77,49€83,76

€3,23 per standaard pak

€6,27 korting (7%)

Naar Zooplus
Zoopus logoHill's Prescription Diet Stoofpotje i/d Canine
Hill'sPrescription Diet Stoofpotje id Canine Stoofpotje

24 standaard pakken van 0,08 kg · Totaal 1,92 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€20,31 per kg
€38,99€40,95

€1,62 per standaard pak

€1,96 korting (5%)

Naar Zooplus
Medpets logoRoyal Canin Light Weight Care Wet - 12x85gr
Royal CaninLight Weight Care Wet

Maaltijdzakje van 1,02 kg

Voor 21:00 besteld, morgen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 28,-
€9,85 per kg
€10,05€14,35

€4,30 korting (30%)

Naar Medpets
Zoopus logoRoyal Canin Light Weight Care Wet
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 29,-
€11,19€13,99

€2,80 korting (20%)

Naar Zooplus
Bol logoRoyal Canin Sterilised Wet
Royal CaninSterilised Wet

4 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 4,08 kg

Voor 12:00 besteld, maandag bezorgd
Gratisbezorging
€14,21 per kg
€57,99€61,69

€14,50 per maaltijdzakje

€3,70 korting (6%)

Naar Bol
Bol logoPedigree Adult Maaltijdzakjes Vlees in Saus
PedigreeNatvoer In Saus

Standaard pak van 1,2 kg

Voor 12:00 besteld, maandag bezorgd
Gratis bezorgd vanaf €25-,
€12,86 per kg
€15,43€17,43

€2,00 korting (11%)

Naar Bol
Zoopus logoHill's Prescription Diet Stoofpotje i/d Canine
Hill'sPrescription Diet Stoofpotje id Canine Stoofpotje

48 standaard pakken van 0,08 kg · Totaal 3,84 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€20,18 per kg
€77,49€77,98

€1,61 per standaard pak

€0,49 korting (1%)

Naar Zooplus
Zoopus logoRoyal Canin Renal Hond 12x410gr Blik
Royal CaninRenal Blik

24 blikjes van 0,41 kg · Totaal 9,84 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€10,77 per kg
€105,99€106,98

€4,42 per blik

€0,99 korting (1%)

Naar Zooplus
Bol logoRoyal Canin Maxi Ageing 8+ Natvoer 140g
Royal CaninMaxi Ageing 8+ Natvoer

10 standaard pakken van 0,14 kg · Totaal 1,4 kg

Voor 12:00 besteld, maandag bezorgd
Gratis bezorgd vanaf €25-,
€12,14 per kg
€16,99€23,50

€1,70 per standaard pak

€6,51 korting (28%)

Naar Bol
Zoopus logoRoyal Canin Shn Maxi Puppy Pouch - Hondenvoer - 10x140 g
Royal CaninMaxi Puppy Natvoer

Standaard pak van 1,4 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 29,-
€10,11 per kg
€14,15€17,69

€3,54 korting (20%)

Naar Zooplus
Bol logoRoyal Canin Hypoallergenic - Hondenvoer - natvoer - 12 x 200 g
Royal CaninHypoallergenic Natvoer

Standaard pak van 2,4 kg

Voor 12:00 besteld, maandag bezorgd
Gratisbezorging
€13,90 per kg
€33,35€35,99

€2,64 korting (7%)

Naar Bol
Zoopus logoHill's Prescription Diet I/D Digestive Care stoofpotje 354
Hill'sPrescription Diet Stoofpotje id Canine Stoofpotje

24 standaard pakken van 0,35 kg · Totaal 8,4 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€12,26 per kg
€102,99€103,98

€4,29 per standaard pak

€0,99 korting (1%)

Naar Zooplus
Plein logoPedigree Adult Maaltijdzakjes Vlees in Saus
PedigreeNatvoer In Saus

Standaard pak van 1,2 kg

Voor 23.59u besteld, morgen in huis
€6,33 per kg
€7,59€8,75

€1,16 korting (13%)

Naar Plein
Zoopus logoRoyal Canin Urinary S/O Hond - In Gravy - 12 x 100g
Royal CaninUrinary S/O Small Dog - In Gravy

2 standaard pakken van 1,2 kg · Totaal 2,4 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 29,-
€12,08 per kg
€28,99€29,38

€14,49 per standaard pak

€0,39 korting (1%)

Naar Zooplus
Zoopus logoRoyal Canin Maxi Ageing 8+ Natvoer 140g
Royal CaninMaxi Ageing 8+ Natvoer

20 standaard pakken van 0,14 kg · Totaal 2,8 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€12,85 per kg
€35,99€36,38

€1,80 per standaard pak

€0,39 korting (1%)

Naar Zooplus
HuisdierenbazaarEdgard & Cooper Kuipje Vers Vlees Hondenvoer Kip - Kalkoen 150 gr

Levertijd niet opgegeven

€11,33 per kg
€1,70€1,89

€0,19 korting (10%)

Naar Huisdierenbazaar
Zoopus logoHill-s-Prescription-Diet-Stoofpotje-i-d-Canine-156g
Hill'sPrescription Diet Stoofpotje id Canine Stoofpotje

48 standaard pakken van 0,16 kg · Totaal 7,68 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€13,41 per kg
€102,99€104,98

€2,15 per standaard pak

€1,99 korting (2%)

Naar Zooplus
Bol logoRoyal Canin Sterilised Wet
Royal CaninSterilised Wet

Maaltijdzakje van 1,02 kg

Voor 12:00 besteld, maandag bezorgd
Gratis bezorgd vanaf €25-,
€15,68 per kg
€15,99€18,57

€2,58 korting (14%)

Naar Bol
Petgamma logoRoyal Canin Labrador Retriever Adult Natvoer 140 gram
Royal CaninLabrador Retriever Adult Natvoer

10 standaard pakken van 0,14 kg · Totaal 1,4 kg

Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis
€4,95 bezorgkosten
€10,99 per kg
€15,39€17,09

€1,54 per standaard pak

€1,70 korting (10%)

Naar Petgamma
24 van de 220 geladen

Waarom hondenvoer aanbiedingen vergelijken?

Hondenvoer kan behoorlijk duur zijn, vooral als je kiest voor kwaliteitsmerken. Daarom verzamelt Flap.nl dagelijks de beste aanbiedingen voor hondenvoer. Zo bespaar je eenvoudig op het voer voor je hond zonder in te leveren op kwaliteit.

Breed assortiment aan merken en verpakkingen

Op Flap.nl vind je aanbiedingen van verschillende soorten hondenvoer zoals:

Vergelijk bekende merken zoals Bosch, Almo Nature, Applaws en Happy Dog.

Filter op levensfase en voedingsbehoefte

Vind snel de juiste voeding voor je hond door te filteren op:

  • Puppy, Junior, Adult of Senior
  • Specifieke voedingsbehoeften zoals gewrichtsondersteuning, castratie, diabetes en meer

Dagelijks nieuwe deals

Elke dag worden er nieuwe aanbiedingen toegevoegd, waardoor het aanbod regelmatig verandert. Houd de pagina in de gaten zodat je nooit een voordelige aanbieding mist.

Voordelen van vergelijken via Flap.nl

  • Eenvoudig en snel vergelijken
  • Altijd actueel overzicht
  • Direct doorklikken naar betrouwbare webshops
  • Besparen op je hondenvoer zonder concessies aan kwaliteit

Bekijk snel alle aanbiedingen en geef je hond het beste voor een scherpe prijs!