plein hond bill

Kattenvoer aanbiedingen

Ben jij op zoek naar de beste aanbieding voor jouw favoriete merk kattenvoer? Wij hebben het complete aanbiedingenoverzicht bij webwinkels, dierenspeciaalzaken en supermarkten. Vergelijk de aanbieding en betaal nooit te veel!

Producten

Voersoort: Natvoer
651aanbiedingenvan2.204
Zoopus logoRoyal Canin Kitten Loaf - Kitten-Kattenvoer - 12x85 g
Royal CaninKitten In Gravy

2 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 2,04 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€18,13 per kg
€36,99€37,58

€18,50 per maaltijdzakje

€0,59 korting (2%)

Naar Zooplus
Zoopus logoRoyal Canin Kitten Loaf - Kitten-Kattenvoer - 12x85 g
Royal CaninKitten In Gravy

4 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 4,08 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€17,52 per kg
€71,49€75,16

€17,87 per maaltijdzakje

€3,67 korting (5%)

Naar Zooplus
Zoopus logoRoyal Canin Renal Rundvlees - Kattenvoer - 4 X 12 X 85 g
Royal CaninRenal Kat With Beef

2 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 2,04 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€17,64 per kg
€35,99€36,38

€18,00 per maaltijdzakje

€0,39 korting (1%)

Naar Zooplus
Zoopus logoRoyal Canin Kitten Loaf - Kitten-Kattenvoer - 12x85 g
Royal CaninKitten In Gravy

2 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 2,04 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€18,13 per kg
€36,99€37,38

€18,50 per maaltijdzakje

€0,39 korting (1%)

Naar Zooplus
Zoopus logoRoyal Canin Sterilised in Gelei
Royal CaninSterilised In Jelly

4 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 4,08 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€16,91 per kg
€68,99€70,76

€17,25 per maaltijdzakje

€1,77 korting (3%)

Naar Zooplus
Zoopus logoRoyal Canin Kitten Loaf - Kitten-Kattenvoer - 12x85 g
Royal CaninKitten In Gravy

4 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 4,08 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€18,01 per kg
€73,49€74,76

€18,37 per maaltijdzakje

€1,27 korting (2%)

Naar Zooplus
Zoopus logoRoyal Canin Gastrointestinal Natvoer-kat - 12x85g
Royal CaninGastrointestinal Natvoer

2 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 2,04 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€20,34 per kg
€41,49€41,98

€20,75 per maaltijdzakje

€0,49 korting (1%)

Naar Zooplus
Bol logoRoyal Canin Kitten Loaf - Kitten-Kattenvoer - 12x85 g
Royal CaninKitten In Gravy

8 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 8,16 kg

Vandaag besteld, morgen bezorgd
Gratisbezorging
€12,81 per kg
€104,50€138,55

€13,06 per maaltijdzakje

€34,05 korting (25%)

Naar Bol
Bol logoRoyal Canin Sensory Multipack Taste - In Gravy - Kattenvoer - 12x85 g
Royal CaninSensory Taste In Gravy

4 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 4,08 kg

Vandaag besteld, morgen bezorgd
Gratisbezorging
€12,99 per kg
€52,99€68,00

€13,25 per maaltijdzakje

€15,01 korting (22%)

Naar Bol
Zoopus logoRoyal Canin Instinctive 7+ In Gravy - 12x85
Royal CaninInstinctive 7+ In Gravy

4 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 4,08 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€18,26 per kg
€74,49€75,16

€18,62 per maaltijdzakje

€0,67 korting (1%)

Naar Zooplus
Zoopus logoPurizon Organic Eend en kip met courgette 85 g
PurizonOrganic Eend met Kip & Courgette Natvoer

12 blikjes van 0,085 kg · Totaal 1,02 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 29,-
€15,68 per kg
€15,99€16,98

€1,33 per blik

€0,99 korting (6%)

Naar Zooplus
logo van albert heijnFelix Heerlijke Reepjes Vis Selectie 12 x 80 gr
FelixHeerlijke Reepjes Vis Selectie

Standaard pak van 0,96 kg

Levertijd niet opgegeven

€5,02 per kg
€4,82€6,89

€2,07 korting (30%)

Naar Albert Heijn
Bol logoFelix - Kattenvoer - ORG Mix selectie in gelei - 12x85 gram per 4 verpakkingen
FelixOriginal Mix Selectie in Gelei

2 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 2,04 kg

Vandaag besteld, morgen bezorgd
Gratisbezorging
€13,72 per kg
€27,99€29,99

€13,99 per maaltijdzakje

€2,00 korting (7%)

Naar Bol
Zoopus logoRoyal Canin Skin & Coat Portie - 12 x 85 gram
Royal CaninSkin & Coat Natvoer

2 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 2,04 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€19,36 per kg
€39,49€39,98

€19,75 per maaltijdzakje

€0,49 korting (1%)

Naar Zooplus
Zoopus logoRoyal Canin Renal Kat - zakjes 24 x 85 g kip
Royal CaninRenal Kat With Chicken

2 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 2,04 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€18,13 per kg
€36,99€37,38

€18,50 per maaltijdzakje

€0,39 korting (1%)

Naar Zooplus
Zoopus logoRoyal Canin Sensory Multipack Feel - In Gravy - Kattenvoer - 12x85 g
Royal CaninSensory Feel In Gravy

2 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 2,04 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€16,42 per kg
€33,49€33,98

€16,75 per maaltijdzakje

€0,49 korting (1%)

Naar Zooplus
Zoopus logoRoyal Canin Light Weight Care In Jelly 12x85
Royal CaninLight Weight Care In Jelly

8 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 8,16 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€18,63 per kg
€151,99€155,92

€19,00 per maaltijdzakje

€3,93 korting (3%)

Naar Zooplus
Petgamma logoRoyal Canin Kitten Loaf - Kitten-Kattenvoer - 12x85 g
Royal CaninKitten In Gravy

8 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 8,16 kg

Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis
Gratisbezorging
€14,74 per kg
€120,24€125,92

€15,03 per maaltijdzakje

€5,68 korting (5%)

Naar Petgamma
Zoopus logoRoyal Canin Sensory Multipack Feel - In Gravy - Kattenvoer - 12x85 g
Royal CaninSensory Feel In Gravy

8 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 8,16 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€16,18 per kg
€131,99€135,92

€16,50 per maaltijdzakje

€3,93 korting (3%)

Naar Zooplus
Zoopus logoRoyal Canin Gastrointestinal Natvoer-kat - 12x85g
Royal CaninGastrointestinal Natvoer

2 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 2,04 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€16,17 per kg
€32,99€33,38

€16,50 per maaltijdzakje

€0,39 korting (1%)

Naar Zooplus
logo van albert heijnFelix Elke Dag Feest Junior Mix Selectie in Gelei 12 x 85 gr

Levertijd niet opgegeven

€4,73 per kg
€4,82€6,89

€2,07 korting (30%)

Naar Albert Heijn
Bol logoRoyal Canin Persian Adult Pouch - Kattenvoer - 12 x 85 g
Royal CaninPersian Adult Natvoer

Maaltijdzakje van 1,02 kg

Vandaag besteld, morgen bezorgd
Gratis bezorgd vanaf €25-,
€19,60 per kg
€19,99€22,11

€2,12 korting (10%)

Naar Bol
Zoopus logoRoyal Canin Light Weight Care In Jelly 12x85
Royal CaninLight Weight Care In Jelly

4 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 4,08 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€18,75 per kg
€76,49€77,96

€19,12 per maaltijdzakje

€1,47 korting (2%)

Naar Zooplus
Petgamma logoWhiskas 1+ Natvoer - Vis - Selectie in gelei - maaltijdzakjes 40 x 85 g
Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis
€4,95 bezorgkosten
€5,90 per kg
€20,05€20,99

€0,94 korting (4%)

Naar Petgamma
24 van de 651 geladen

Waarom kattenvoer aanbiedingen vergelijken?

Kattenvoer is duur maar gelukkig ook vaak in de aanbieding! Vooral de prijzen vcan de bekendere merken zijn vaak behoorlijk hoog dus kun je veel besparen door het eten van jouw kat in de aanbieding te kopen. Op Flap.nl verzamelen we dagelijks het complete overzicht van alle aanbiedingen van kattenvoer. Zo bespaar je eenvoudig op het voer voor je kat zonder in te leveren op kwaliteit.

Breed assortiment aan merken en verpakkingen

Op Flap.nl vind je aanbiedingen van verschillende soorten kattenvoer zoals:

Vergelijk bekende merken zoals Royal Canin, Iams, Felix en Whiskas.

Filter op levensfase en voedingsbehoefte

Vind snel de juiste voeding voor je hond door te filteren op:

  • Kitten, Junior, Adult of Senior
  • Specifieke voedingsbehoeften zoals anti-haarballen, castratie, diabetes en meer

Dagelijks nieuwe deals

Elke dag worden er nieuwe aanbiedingen toegevoegd, waardoor het aanbod regelmatig verandert. Houd de pagina in de gaten zodat je nooit een voordelige aanbieding mist.

Voordelen van vergelijken via Flap.nl

  • Eenvoudig en snel vergelijken
  • Altijd actueel overzicht met aanbiedingen
  • Direct doorklikken naar betrouwbare webshops
  • Besparen op je kattenvoer zonder in te leveren aan kwaliteit

Bekijk snel alle aanbiedingen en geef je kat het beste voor een scherpe prijs!