bill

Kattenvoer prijzen

Op zoek naar de laagste prijs voor jouw kattenvoer? Vergelijk in ons overzicht eenvoudig de prijzen van kattenvoer. Ontdek snel waar je jouw favoriete kattenvoer voordelig kunt bestellen en bespaar direct.

Producten

6.298prijzenvan6.298
Zoopus logoRoyal Canin Kitten Loaf - Kitten-Kattenvoer - 12x85 g
Royal CaninKitten In Gravy

2 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 2,04 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€18,13 per kg
€36,99€37,58

€18,50 per maaltijdzakje

€0,59 korting (2%)

Naar Zooplus
Zoopus logoRoyal Canin Sterilised in Gelei
Royal CaninSterilised In Jelly

4 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 4,08 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€16,91 per kg
€68,99€70,76

€17,25 per maaltijdzakje

€1,77 korting (3%)

Naar Zooplus
Zoopus logoRoyal Canin Renal Rundvlees - Kattenvoer - 4 X 12 X 85 g
Royal CaninRenal Kat With Beef

2 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 2,04 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€17,64 per kg
€35,99€36,38

€18,00 per maaltijdzakje

€0,39 korting (1%)

Naar Zooplus
Bol logoFelix Original Vis Selectie in Gelei 12 x 85 gr
FelixOriginal Vis Selectie in Gelei

4 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 4,08 kg

Vandaag besteld, morgen bezorgd
Gratisbezorging
€9,80 per kg
€39,99

€10,00 per maaltijdzakje

Naar Bol
Zoopus logoRoyal Canin Kitten Loaf - Kitten-Kattenvoer - 12x85 g
Royal CaninKitten In Gravy

4 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 4,08 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€17,52 per kg
€71,49€75,16

€17,87 per maaltijdzakje

€3,67 korting (5%)

Naar Zooplus
Bol logoFelix Original Vis Selectie in Gelei 12 x 85 gr
FelixOriginal Vis Selectie in Gelei

2 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 2,04 kg

Vandaag besteld, morgen bezorgd
Gratisbezorging
€13,72 per kg
€27,99

€13,99 per maaltijdzakje

Naar Bol
Zoopus logoRoyal Canin Kitten Loaf - Kitten-Kattenvoer - 12x85 g
Royal CaninKitten In Gravy

4 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 4,08 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€18,01 per kg
€73,49€74,76

€18,37 per maaltijdzakje

€1,27 korting (2%)

Naar Zooplus
Zoopus logoRoyal Canin Kitten Loaf - Kitten-Kattenvoer - 12x85 g
Royal CaninKitten In Gravy

2 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 2,04 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€18,13 per kg
€36,99€37,38

€18,50 per maaltijdzakje

€0,39 korting (1%)

Naar Zooplus
Zoopus logoHill's Science Plan Sterilised Cat Young Adult Droogvoer Eend
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 29,-
€15,66 per kg
€23,49€29,49

€6,00 korting (20%)

Naar Zooplus
Bol logoRoyal Canin Hair & Skin Care - 2 kg
Royal CaninHair+Skin Care

Standaard pak van 2 kg

Vandaag besteld, morgen bezorgd
Gratisbezorging
€17,20 per kg
€34,40
Naar Bol
Zoopus logoAlmo Nature HFC Jelly Tonijn met Calamaris 70g
Almo NatureHFC Jelly Tonijn met Calamares Natvoer

24 blikjes van 0,07 kg · Totaal 1,68 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€18,74 per kg
€31,49€31,96

€1,31 per blik

€0,47 korting (1%)

Naar Zooplus
Zoopus logoHill-s-Science-Plan-Sterilised-Cat-Young-Adult-Droogvoer-Kip-10kg
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€7,45 per kg
€74,49€87,25

€12,76 korting (15%)

Naar Zooplus
Bol logoFelix Elke Dag Feest Dubbel Zo Lekker Vis Selectie in gelei
FelixElke Dag Feest Vis Selectie in gelei

2 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 2,04 kg

Vandaag besteld, morgen bezorgd
Gratisbezorging
€13,72 per kg
€27,99

€13,99 per maaltijdzakje

Naar Bol
Zoopus logoRoyal Canin Gastrointestinal Natvoer-kat - 12x85g
Royal CaninGastrointestinal Natvoer

2 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 2,04 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€20,34 per kg
€41,49€41,98

€20,75 per maaltijdzakje

€0,49 korting (1%)

Naar Zooplus
Zoopus logoHill's Prescription Diet Urinary Care c/d Multicare Droogvoer Kip
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€13,00 per kg
€38,99€41,25

€2,26 korting (5%)

Naar Zooplus
Zoopus logoRoyal Canin Kitten Loaf - Kitten-Kattenvoer - 12x85 g
Royal CaninKitten In Gravy

Maaltijdzakje van 1,02 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 29,-
€18,42 per kg
€18,79
Naar Zooplus
Zoopus logoHill-s-Science-Plan-Sterilised-Cat-Young-Adult-Maaltijdzakjes-12x85
Hill'sScience Plan Sterilised Cat Young Adult Maaltijdzakjes

4 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 4,08 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€16,91 per kg
€68,99€71,16

€17,25 per maaltijdzakje

€2,17 korting (3%)

Naar Zooplus
Zoopus logoHill's Science Plan Adult 1-6 Droogvoer Kip
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 29,-
€10,19 per kg
€15,29€24,75

€9,46 korting (38%)

Naar Zooplus
Plus logoPerfect Fit - Droogvoer - Active Rund - 750g
Perfect FitActive Droogvoer

Standaard pak van 0,75 kg

Levertijd niet opgegeven

€7,99 per kg
€5,99
Naar plus
Plus logoPurina One Adult Kattenvoer Zalm & Volkoren Granen Multi Pack - 2 x 800gr
Purina OneAdult Droogvoer Zalm

Standaard pak van 0,8 kg

Levertijd niet opgegeven

€6,81 per kg
€5,45
Naar plus
Zoopus logoHill's Prescription Diet C/D Multicare Urinary Care nat kattenvoer 85 gr
Hill'sPrescription Diet Urinary Care c/d Multicare Maaltijdzakje Kip

24 maaltijdzakjes van 0,085 kg · Totaal 2,04 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€18,38 per kg
€37,49€37,98

€1,56 per maaltijdzakje

€0,49 korting (1%)

Naar Zooplus
Bol logoRoyal Canin Sensory Multipack Taste - In Gravy - Kattenvoer - 12x85 g
Royal CaninSensory Taste In Gravy

4 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 4,08 kg

Vandaag besteld, morgen bezorgd
Gratisbezorging
€12,99 per kg
€52,99€68,00

€13,25 per maaltijdzakje

€15,01 korting (22%)

Naar Bol
Plus logoFelix Heerlijke Reepjes Vis Selectie 12 x 80 gr
FelixHeerlijke Reepjes Vis Selectie

Standaard pak van 0,96 kg

Levertijd niet opgegeven

€7,18 per kg
€6,89
Naar plus
Zoopus logoRoyal Canin Persian Adult Pouch - Kattenvoer - 12 x 85 g
Royal CaninPersian Adult Natvoer

Maaltijdzakje van 1,02 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 29,-
€17,64 per kg
€17,99
Naar Zooplus
24 van de 6.298 geladen

Waarom kattenvoer prijzen vergelijken?

Door prijzen van kattenvoer goed te vergelijken, bespaar je aanzienlijk op je aankopen. Flap.nl maakt het eenvoudig om de voordeligste aanbieder te vinden voor jouw favoriete kattenvoer. Zo krijg je altijd de beste prijs, zonder gedoe.

Breed aanbod met duidelijke prijsvergelijking

Op Flap.nl vergelijk je snel en eenvoudig prijzen voor verschillende soorten kattenvoer zoals:

  • Droogvoer
  • Natvoer
  • Speciaal dieetvoer
  • Kattenvoer voor een specifiek ras

Van bekende merken zoals Royal Canin, Felix, Whiskas,Hill's en nog veel meer.

Vind direct de beste prijs

Gebruik onze handige filters om prijzen te vergelijken op:

  • Merk
  • Levensfase (Kitten, Junior, Adult, Senior)
  • Specifieke voedingsbehoefte (zoals castratie, diabetes of anti-haarballen)

Altijd actueel aanbod

Dagelijks wordt het aanbod geüpdatet, waardoor je altijd actuele prijzen vindt. Zo weet je zeker dat je nooit te veel betaalt voor het kattenvoer van je keuze.

Voordelen van prijzen vergelijken via Flap.nl

  • Overzichtelijke prijsvergelijking
  • Dagelijks bijgewerkte prijzen
  • Direct doorklikken naar betrouwbare webshops
  • Eenvoudig besparen op jouw kattenvoer

Start vandaag nog met vergelijken en bestel jouw favoriete kattenvoer voordelig via Flap.nl!