plein hond bill

Trixie Denta Fun

Producten

TrixieDenta Fun
16variantenvan1.453
€35,64 per kg
Trixie Denta Fun Chewing Bone Kip 140 gram

Trixie · Denta Fun

Chewing Bone Kip

Vanaf€4,99
€42,71 per kg
Trixie Denta Fun Chewing Bones Eend 70 gram

Trixie · Denta Fun

Chewing Bones Eend

Vanaf€2,99
€29,90 per kg
€35,64 per kg

Trixie · Denta Fun

Chewing Rolls Eend

Vanaf€2,99
€29,96 per kg

Trixie · Denta Fun

Chewing Rolls Kip

Vanaf€2,49
€35,57 per kg

Trixie · Denta Fun

Heart Eend

Vanaf€84,50
€33,11 per kg
Trixie Denta Fun Ice Pop Kip & Kaas 45 gram

Trixie · Denta Fun

Ice Pop Kip & Kaas

Vanaf€104,30
€35,57 per kg
€34,90 per kg
€36,58 per kg
Trixie Denta Fun Pizza Kip 38 gram

Trixie · Denta Fun

Pizza Kip

Vanaf€69,50
€37,25 per kg
Trixie Denta Fun Pretzel Eend 40 gram

Trixie · Denta Fun

Pretzel Eend

Vanaf€149,00
€32,25 per kg
Trixie Denta Fun Puffed Sticks Kip 40 gram

Trixie · Denta Fun

Puffed Sticks Kip

Vanaf€1,29
€34,90 per kg

Trixie · Denta Fun

Rabbit Rings Kip

Vanaf€3,49
€34,90 per kg
Trixie Denta Fun Rabbit Sticks Kip 100 gram

Trixie · Denta Fun

Rabbit Sticks Kip

Vanaf€3,49
€42,71 per kg
Trixie Denta Fun Ring Kip & Eend 70 gram

Trixie · Denta Fun

Ring Kip & Eend

Vanaf€149,50
€45,27 per kg

Trixie · Denta Fun

Ring Kip & Kaas

Vanaf€124,50