Trixie Denta Fun Heart KipMerk:Serie:Variant:Prijs vanaf:TrixieDenta FunHeart Kip€30,00 per kgVariantenBarbecue Ribs Kip€19,81 per kgBarbecue Rolls Kip€15,56 per kgBraid Collageen Kip€32,62 per kgChewing Bone Kip€29,95 per kgChewing Bones Eend€42,71 per kgChewing Bones Kip€33,25 per kgChewing Dumbbells Kip€29,90 per kgChewing Ring Kip€39,96 per kgChewing Rolls Eend€35,00 per kgChewing Rolls Kip€18,27 per kgChewing Rolls Konijn€7,02 per kgCurl Kabeljauw€87,60 per kgFilled Chewing Roll Kip€52,67 per kgHeart Eend€35,57 per kgHeart Kip€30,00 per kgIce Pop Kip & Kaas€33,11 per kgKnotted Chewing Bone Kip€29,08 per kgMarbled Rolls Rund & Witvis€35,57 per kgPastry Set Collageen€34,90 per kgPizza Kip€36,58 per kgPretzel Eend€37,25 per kgPuffed Sticks Kip€31,25 per kgRabbit Rings Kip€34,90 per kgRabbit Sticks Kip€34,90 per kgRing Kip & Eend€42,71 per kgRing Kip & Kaas€45,27 per kgSter Kip€39,67 per kgTaco Kip€31,13 per kgCurl EendGeen prijs gevondenPrijzen & aanbiedingen voor Heart Kip3 prijzengevonden bij PetBudget, waarvan 0 aanbiedingen. Winkel Alles Verpakking AllesSorterenAanbevolenKortingspercentage (aflopend)Kortingspercentage (oplopend)Prijs (oplopend)Prijs (aflopend)Prijs per kg (oplopend)Prijs per kg (aflopend)Winkel (A → Z)Winkel (Z → A)Merk (A → Z)Merk (Z → A)TrixieDenta Fun Heart KipPak van 0,125 kg Levertijd niet opgegeven€30,00 per kg€3,75Naar PetBudgetTrixieDenta Fun Heart KipPak van 0,07 kg Levertijd niet opgegeven€35,57 per kg€2,49Naar PetBudgetTrixieDenta Fun Heart Kip25 pakken van 0,125 kg · Totaal 3,13 kgLevertijd niet opgegeven€39,92 per kg€124,75€4,99 per pakNaar PetBudget