zooplus bill

Trixie Kattensnacks Leverworst Paté Tube

Prijzen & aanbiedingen voor Leverworst Paté Tube

3 prijzen gevonden bij 3 aanbieders, waarvan 1 aanbieding.

  • Zoopus logooverig
    Trixie

    Kattensnacks Leverworst Paté Tube

    Pak van 0,075 kg

    Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
    Gratis bezorging vanaf 29,-
    €33,87 per kg
    €2,54€2,99

    €0,45 korting (15%)

    Naar Zooplus
  • Medpets logooverig
    Trixie

    Kattensnacks Leverworst Paté Tube

    Pak van 0,075 kg

    Voor 21:00 besteld, morgen bezorgd
    Gratis bezorging vanaf 28,-
    €40,67 per kg
    €3,05
    Naar Medpets
  • PetBudget logooverig
    Trixie

    Kattensnacks Leverworst Paté Tube

    Pak van 0,075 kg

    Levertijd niet opgegeven

    €43,87 per kg
    €3,29
    Naar PetBudget

Vergelijk hier de prijzen van dit product

mooi textje over het Trixie Kattensnacks Leverworst Paté Tube hierboven, komt hier ook html in te zien?

Formaat verpakking

Type prijs