zooplus bill

Trixie Denta Fun Chewing Rolls Kip

Prijzen & aanbiedingen voor Chewing Rolls Kip

9 prijzen gevonden bij 3 aanbieders, waarvan 3 aanbiedingen.

  • Zoopus logooverig
    Trixie

    Denta Fun Chewing Rolls Kip

    4 pakken van 0,25 kg · Totaal 1 kg

    Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
    Gratis bezorging vanaf 29,-
    €18,27€22,76

    €4,57 per pak

    €4,49 korting (20%)

    Naar Zooplus
  • Zoopus logooverig
    Trixie

    Denta Fun Chewing Rolls Kip

    2 pakken van 0,25 kg · Totaal 0,5 kg

    Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
    Gratis bezorging vanaf 29,-
    €18,68 per kg
    €9,34€11,38

    €4,67 per pak

    €2,04 korting (18%)

    Naar Zooplus
  • Zoopus logooverig
    Trixie

    Denta Fun Chewing Rolls Kip

    Pak van 0,25 kg

    Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
    Gratis bezorging vanaf 29,-
    €19,36 per kg
    €4,84€5,69

    €0,85 korting (15%)

    Naar Zooplus
  • PetBudget logooverig
    Trixie

    Denta Fun Chewing Rolls Kip

    Pak van 0,25 kg

    Levertijd niet opgegeven

    €29,96 per kg
    €7,49
    Naar PetBudget
  • PetBudget logooverig
    Trixie

    Denta Fun Chewing Rolls Kip

    50 pakken van 0,08 kg · Totaal 4 kg

    Levertijd niet opgegeven

    €31,13 per kg
    €124,50

    €2,49 per pak

    Naar PetBudget
  • Medpets logooverig
    Trixie

    Denta Fun Chewing Rolls Kip

    Pak van 0,25 kg

    Voor 21:00 besteld, morgen bezorgd
    Gratis bezorging vanaf 28,-
    €33,60 per kg
    €8,40
    Naar Medpets
  • PetBudget logooverig
    Trixie

    Denta Fun Chewing Rolls Kip

    Pak van 0,07 kg

    Levertijd niet opgegeven

    €35,57 per kg
    €2,49
    Naar PetBudget
  • PetBudget logooverig
    Trixie

    Denta Fun Chewing Rolls Kip

    100 pakken van 0,045 kg · Totaal 4,5 kg

    Levertijd niet opgegeven

    €44,22 per kg
    €199,00

    €1,99 per pak

    Naar PetBudget
  • Medpets logooverig
    Trixie

    Denta Fun Chewing Rolls Kip

    Pak van 0,07 kg

    Voor 21:00 besteld, morgen bezorgd
    Gratis bezorging vanaf 28,-
    €45,00 per kg
    €3,15
    Naar Medpets

Vergelijk hier de prijzen van dit product

mooi textje over het Trixie Denta Fun Chewing Rolls Kip hierboven, komt hier ook html in te zien?

Formaat verpakking

Type prijs