plein hond bill

Hondenvoer aanbiedingen

Ben je op zoek naar voordelig hondenvoer? Op Flap.nl vergelijk je eenvoudig de beste aanbiedingen voor hondenvoer van bekende merken. Filter gemakkelijk op merk, levensfase en voedingsbehoefte, zodat je altijd de beste deal vindt voor jouw hond.

Producten

Voersoort: Droogvoer
1.268aanbiedingenvan2.511
Bol logoEdgard & Cooper Verse scharrelkip & Noorse zalm Senior - Hondenvoer - 12 kg
Voor 12:00 besteld, maandag bezorgd
Gratisbezorging
€5,18 per kg
€62,20€99,29

€37,09 korting (37%)

Naar Bol
Bol logoRoyal Canin German Shepherd Puppy - Hondenvoer - 12 kg
Royal CaninGerman Shepherd Puppy

Voordeelpak van 12 kg

Voor 12:00 besteld, maandag bezorgd
Gratisbezorging
€6,11 per kg
€73,30€75,73

€2,43 korting (3%)

Naar Bol
Bol logoEdgard & Cooper Adult Dogs Graslam
Edgard & CooperAdult Dogs Graslam

Standaard pak van 2,5 kg

Voor 12:00 besteld, maandag bezorgd
Gratisbezorging
€10,58 per kg
€26,45€31,60

€5,15 korting (16%)

Naar Bol
Zoopus logoRoyal Canin X-Small Adult - Hondenvoer - 1,5 kg
Royal CaninX-Small Adult

2 standaard pakken van 1,5 kg · Totaal 3 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€15,16 per kg
€45,49€45,98

€22,75 per standaard pak

€0,49 korting (1%)

Naar Zooplus
Bol logoEdgard & Cooper Free-Run Duck Puppy Eend & Kip & Banaan - Hondenvoer - 12 kg Graanvrij
Edgard & CooperPups Eend en Kip

Voordeelpak van 12 kg

Voor 12:00 besteld, maandag bezorgd
Gratisbezorging
€5,18 per kg
€62,20€108,33

€46,13 korting (43%)

Naar Bol
Zoopus logoHill-s-Science-Plan-Adult-1-6-Large-Breed-Light-18kg
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€4,75 per kg
€85,49€98,75

€13,26 korting (13%)

Naar Zooplus
Bol logoEdgard & Cooper Adult Dogs Noorse Zalm
Edgard & CooperAdult Dogs Noorse Zalm

Standaard pak van 2,5 kg

Voor 12:00 besteld, maandag bezorgd
Gratisbezorging
€10,81 per kg
€27,02€31,60

€4,58 korting (14%)

Naar Bol
Zoopus logoRoyal Canin Maxi Puppy - Hondenvoer - 4 kg
Royal CaninMaxi Puppy

Standaard pak van 4 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 29,-
€5,16 per kg
€20,64€29,49

€8,85 korting (30%)

Naar Zooplus
Bol logoRoyal Canin X-Small Adult 8plus - Hondenvoer - 2 x 3 kg
Royal CaninX-Small Adult 8+

Standaard pak van 3 kg

Voor 12:00 besteld, maandag bezorgd
Gratisbezorging
€9,00 per kg
€27,00€29,60

€2,60 korting (9%)

Naar Bol
Bol logoRoyal Canin Small Dog Adult - vanaf 10 maanden t/m 8 jaar - Hondenvoer - 2 kg
Voor 12:00 besteld, maandag bezorgd
Gratis bezorgd vanaf €25-,
€8,73 per kg
€17,47€19,99

€2,52 korting (13%)

Naar Bol
Bol logoEdgard & Cooper Verse Noorse Zalm Adult - Hondenvoer - 7kg
Voor 12:00 besteld, maandag bezorgd
Gratisbezorging
€5,86 per kg
€40,99€66,79

€25,80 korting (39%)

Naar Bol
Bol logoAcana Singles-Yorkshire-Pork
AcanaSingles Yorkshire Pork

Standaard pak van 9,7 kg

Voor 12:00 besteld, maandag bezorgd
Gratisbezorging
€8,18 per kg
€79,31€122,76

€43,45 korting (35%)

Naar Bol
Bol logoBeneful - Gezond Gewicht Kip en Tuingroenten 2,8kg Verpakking Hondenvoer
Voor 12:00 besteld, maandag bezorgd
Gratis bezorgd vanaf €25-,
€6,56 per kg
€18,37€19,36

€0,99 korting (5%)

Naar Bol
Zoopus logoEukanuba Daily Care Sensitive Joints
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€6,87 per kg
€82,49€84,98

€2,49 korting (3%)

Naar Zooplus
Bol logoEdgard & Cooper Verse Scharreleend & kip Puppy - Hondenvoer - 7kg
Edgard & CooperPups Eend en Kip

Standaard pak van 7 kg

Voor 12:00 besteld, maandag bezorgd
Gratisbezorging
€7,03 per kg
€49,20€69,51

€20,31 korting (29%)

Naar Bol
Zoopus logoRoyal Canin Ccn Light Weight Care Mini - Hondenvoer - 3 kg
Royal CaninLight Weight Care Mini

Standaard pak van 3 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 29,-
€8,25 per kg
€24,74€27,49

€2,75 korting (10%)

Naar Zooplus
Brekz logoPro Plan OptiBalance Medium Adult Rijk aan Kip 3 kg
Pro PlanOptiBalance Medium Adult Rijk aan Kip

3 standaard pakken van 3 kg · Totaal 9 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€5,57 per kg
€50,09€66,79

€16,70 per standaard pak

€16,70 korting (25%)

Naar Brekz
Bol logoEdgard & Cooper Adult Dogs Scharrelkip
Edgard & CooperAdult Dogs Scharrelkip

Standaard pak van 2,5 kg

Voor 12:00 besteld, maandag bezorgd
Gratis bezorgd vanaf €25-,
€9,84 per kg
€24,59€27,07

€2,48 korting (9%)

Naar Bol
Plein logoPro Plan Medium Adult - Hondenvoer Kip met Optibalance - 14 kg
Voor 23.59u besteld, morgen in huis
€4,25 per kg
€59,49€60,95

€1,46 korting (2%)

Naar Plein
Brekz logoEukanuba Daily Care Sensitive Digestion 2,3 kg
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 28,-
€4,87 per kg
€11,19€13,99

€2,80 korting (20%)

Naar Brekz
Joybuy logoBeneful Original Rund en Tuingroente 1,5 kg Verpakking Hondenvoer
BenefulOriginal Rund en Tuingroenten

Standaard pak van 1,4 kg

Levertijd niet opgegeven

€3,56 per kg
€4,99€6,69

€1,70 korting (25%)

Naar Joybuy
Bol logoCaroCroc Premium Original
CaroCrocPremium Original

Standaard pak van 3 kg

Voor 12:00 besteld, maandag bezorgd
Gratis bezorgd vanaf €25-,
€4,46 per kg
€13,39€16,06

€2,67 korting (17%)

Naar Bol
Zoopus logoRoyal Canin Maxi Junior - Hondenvoer - 10 kg
Royal CaninMaxi Puppy

Standaard pak van 10 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€4,60 per kg
€45,99€57,49

€11,50 korting (20%)

Naar Zooplus
Bol logoEdgard & Cooper Hondenvoer Puppy Verse Zalm en Kalkoen 2,5 kg
Edgard & CooperPups Zalm en Kalkoen

Standaard pak van 2,5 kg

Voor 12:00 besteld, maandag bezorgd
Gratisbezorging
€11,12 per kg
€27,79€29,79

€2,00 korting (7%)

Naar Bol
24 van de 1.268 geladen

Waarom hondenvoer aanbiedingen vergelijken?

Hondenvoer kan behoorlijk duur zijn, vooral als je kiest voor kwaliteitsmerken. Daarom verzamelt Flap.nl dagelijks de beste aanbiedingen voor hondenvoer. Zo bespaar je eenvoudig op het voer voor je hond zonder in te leveren op kwaliteit.

Breed assortiment aan merken en verpakkingen

Op Flap.nl vind je aanbiedingen van verschillende soorten hondenvoer zoals:

Vergelijk bekende merken zoals Bosch, Almo Nature, Applaws en Happy Dog.

Filter op levensfase en voedingsbehoefte

Vind snel de juiste voeding voor je hond door te filteren op:

  • Puppy, Junior, Adult of Senior
  • Specifieke voedingsbehoeften zoals gewrichtsondersteuning, castratie, diabetes en meer

Dagelijks nieuwe deals

Elke dag worden er nieuwe aanbiedingen toegevoegd, waardoor het aanbod regelmatig verandert. Houd de pagina in de gaten zodat je nooit een voordelige aanbieding mist.

Voordelen van vergelijken via Flap.nl

  • Eenvoudig en snel vergelijken
  • Altijd actueel overzicht
  • Direct doorklikken naar betrouwbare webshops
  • Besparen op je hondenvoer zonder concessies aan kwaliteit

Bekijk snel alle aanbiedingen en geef je hond het beste voor een scherpe prijs!