plein hond bill

Kattenvoer aanbiedingen

Ben jij op zoek naar de beste aanbieding voor jouw favoriete merk kattenvoer? Wij hebben het complete aanbiedingenoverzicht bij webwinkels, dierenspeciaalzaken en supermarkten. Vergelijk de aanbieding en betaal nooit te veel!

Producten

Voersoort: Droogvoer
806aanbiedingenvan2.204
Zoopus logoHill's Science Plan Sterilised Cat Young Adult Droogvoer Eend
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 29,-
€10,19 per kg
€15,29€29,49

€14,20 korting (48%)

Naar Zooplus
Zoopus logoHill-s-Science-Plan-Sterilised-Cat-Young-Adult-Droogvoer-Kip-10kg
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€7,45 per kg
€74,49€87,25

€12,76 korting (15%)

Naar Zooplus
Zoopus logoHill's Science Plan Adult 1-6 Droogvoer Kip
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 29,-
€10,19 per kg
€15,29€24,75

€9,46 korting (38%)

Naar Zooplus
Zoopus logoHill's Prescription Diet Urinary Care c/d Multicare Droogvoer Kip
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€12,00 per kg
€35,99€41,25

€5,26 korting (13%)

Naar Zooplus
Zoopus logoHill's Prescription Diet Digestive Care i/d Droogvoer
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€10,12 per kg
€80,99€86,95

€5,96 korting (7%)

Naar Zooplus
Brekz logoHill's Science Plan Sterilised Cat Young Adult Droogvoer Kip
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 28,-
€13,59 per kg
€20,39€23,99

€3,60 korting (15%)

Naar Brekz
Bol logoAcana Adult Bountiful Catch 1,8 kg zak kattenvoer
AcanaBountiful Catch

Standaard pak van 1,8 kg

Vandaag besteld, morgen bezorgd
Gratis bezorgd vanaf €25-,
€9,44 per kg
€16,99€18,42

€1,43 korting (8%)

Naar Bol
Zoopus logoHill's Prescription Diet Urinary Care c/d Urinary Stress Droogvoer 8kg
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€10,00 per kg
€79,99€83,25

€3,26 korting (4%)

Naar Zooplus
Zoopus logoHill's Science Plan Adult 1-6 Droogvoer Kip
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 29,-
€9,16 per kg
€27,49€39,95

€12,46 korting (31%)

Naar Zooplus
Zoopus logoHill's Prescription Diet Digestive Care i/d Droogvoer
Hill'sPrescription Diet Digestive Care i/d Droogvoer

2 standaard pakken van 8 kg · Totaal 16 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€10,00 per kg
€159,99€161,98

€80,00 per standaard pak

€1,99 korting (1%)

Naar Zooplus
Bol logoRoyal Canin Light Weight Care - 3 kg
Vandaag besteld, morgen bezorgd
Gratisbezorging
€12,92 per kg
€38,76€40,95

€2,19 korting (5%)

Naar Bol
Bol logoRoyal Canin Kitten Sterilised - Kattenvoer - 2 kg
Royal CaninKitten Sterilised

Standaard pak van 2 kg

Vandaag besteld, morgen bezorgd
Gratisbezorging
€16,02 per kg
€32,03€33,80

€1,77 korting (5%)

Naar Bol
Zoopus logoPerfect Fit - Senior - Kattenbrokken - Kip - 4x750g
Perfect FitSenior 7+ Droogvoer

6 standaard pakken van 0,75 kg · Totaal 4,5 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€8,33 per kg
€37,49€38,94

€6,25 per standaard pak

€1,45 korting (4%)

Naar Zooplus
Zoopus logoPurina One Adult Droogvoer Kip 5,7kg
Purina OneAdult Droogvoer Kip

2 standaard pakken van 5,7 kg · Totaal 11,4 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€6,62 per kg
€75,49€76,98

€37,74 per standaard pak

€1,49 korting (2%)

Naar Zooplus
Zoopus logoHill's Prescription Diet L/D Liver Care hondenvoer 4 kg
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€11,12 per kg
€44,49€48,75

€4,26 korting (9%)

Naar Zooplus
Zoopus logoPurizon Sterilsed Adult Kip & Vis Kattenvoer 400 g
PurizonSterilised Adult Kip & Vis

2 standaard pakken van 0,4 kg · Totaal 0,8 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 29,-
€12,21 per kg
€9,77€11,49

€4,88 per standaard pak

€1,72 korting (15%)

Naar Zooplus
Brekz logoPurina One Adult Rijk aan Zalm - 3kg
Purina OneAdult Droogvoer Zalm

Standaard pak van 3 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 28,-
€4,79 per kg
€14,36€19,15

€4,79 korting (25%)

Naar Brekz
Zoopus logoHill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome Droogvoer
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 29,-
€17,33 per kg
€25,99€28,95

€2,96 korting (10%)

Naar Zooplus
Zoopus logoHill's Prescription Diet Urinary Care c/d Urinary Stress + Metabolic Droogvoer 3kg
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€12,75 per kg
€76,49€76,98

€38,24 per standaard pak

€0,49 korting (1%)

Naar Zooplus
Zoopus logoHill's Prescription Diet Digestive Care i/d Droogvoer 12kg
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€6,46 per kg
€77,49€82,75

€5,26 korting (6%)

Naar Zooplus
Petgamma logoRoyal Canin Appetite Control Care - Kattenvoer - 3.5 kg
Royal CaninAppetite Control Care

Standaard pak van 3,5 kg

Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis
€4,95 bezorgkosten
€11,33 per kg
€39,65€41,25

€1,60 korting (4%)

Naar Petgamma
Bol logoRoyal Canin Appetite Control Care - Kattenvoer - 3.5 kg
Royal CaninAppetite Control Care

Standaard pak van 3,5 kg

Vandaag besteld, morgen bezorgd
Gratisbezorging
€12,23 per kg
€42,81€46,95

€4,14 korting (9%)

Naar Bol
Plein logoAcana Adult Bountiful Catch 1,8 kg zak kattenvoer
AcanaBountiful Catch

Standaard pak van 1,8 kg

Voor 23.59u besteld, morgen in huis
€11,11 per kg
€19,99€22,35

€2,36 korting (11%)

Naar Plein
Zoopus logoRoyal Canin Kitten Sterilised - Kattenvoer - 3,5 kg
Royal CaninKitten Sterilised

2 standaard pakken van 3,5 kg · Totaal 7 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€11,28 per kg
€78,99€79,98

€39,49 per standaard pak

€0,99 korting (1%)

Naar Zooplus
24 van de 806 geladen

Waarom kattenvoer aanbiedingen vergelijken?

Kattenvoer is duur maar gelukkig ook vaak in de aanbieding! Vooral de prijzen vcan de bekendere merken zijn vaak behoorlijk hoog dus kun je veel besparen door het eten van jouw kat in de aanbieding te kopen. Op Flap.nl verzamelen we dagelijks het complete overzicht van alle aanbiedingen van kattenvoer. Zo bespaar je eenvoudig op het voer voor je kat zonder in te leveren op kwaliteit.

Breed assortiment aan merken en verpakkingen

Op Flap.nl vind je aanbiedingen van verschillende soorten kattenvoer zoals:

Vergelijk bekende merken zoals Royal Canin, Iams, Felix en Whiskas.

Filter op levensfase en voedingsbehoefte

Vind snel de juiste voeding voor je hond door te filteren op:

  • Kitten, Junior, Adult of Senior
  • Specifieke voedingsbehoeften zoals anti-haarballen, castratie, diabetes en meer

Dagelijks nieuwe deals

Elke dag worden er nieuwe aanbiedingen toegevoegd, waardoor het aanbod regelmatig verandert. Houd de pagina in de gaten zodat je nooit een voordelige aanbieding mist.

Voordelen van vergelijken via Flap.nl

  • Eenvoudig en snel vergelijken
  • Altijd actueel overzicht met aanbiedingen
  • Direct doorklikken naar betrouwbare webshops
  • Besparen op je kattenvoer zonder in te leveren aan kwaliteit

Bekijk snel alle aanbiedingen en geef je kat het beste voor een scherpe prijs!