plein hond bill

Kattenvoer aanbiedingen

Ben jij op zoek naar de beste aanbieding voor jouw favoriete merk kattenvoer? Wij hebben het complete aanbiedingenoverzicht bij webwinkels, dierenspeciaalzaken en supermarkten. Vergelijk de aanbieding en betaal nooit te veel!

Producten

1.925aanbiedingenvan1.925
Zoopus logoRoyal Canin Kitten Loaf - Kitten-Kattenvoer - 12x85 g
Royal CaninKitten In Gravy

2 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 2,04 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€18,13 per kg
€36,99€37,58

€18,50 per maaltijdzakje

€0,59 korting (2%)

Naar Zooplus
Zoopus logoRoyal Canin Sterilised in Gelei
Royal CaninSterilised In Jelly

4 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 4,08 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€16,91 per kg
€68,99€70,76

€17,25 per maaltijdzakje

€1,77 korting (3%)

Naar Zooplus
Zoopus logoRoyal Canin Renal Rundvlees - Kattenvoer - 4 X 12 X 85 g
Royal CaninRenal Kat With Beef

2 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 2,04 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€17,64 per kg
€35,99€36,38

€18,00 per maaltijdzakje

€0,39 korting (1%)

Naar Zooplus
Zoopus logoRoyal Canin Kitten Loaf - Kitten-Kattenvoer - 12x85 g
Royal CaninKitten In Gravy

4 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 4,08 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€17,52 per kg
€71,49€75,16

€17,87 per maaltijdzakje

€3,67 korting (5%)

Naar Zooplus
Zoopus logoRoyal Canin Kitten Loaf - Kitten-Kattenvoer - 12x85 g
Royal CaninKitten In Gravy

4 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 4,08 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€18,01 per kg
€73,49€74,76

€18,37 per maaltijdzakje

€1,27 korting (2%)

Naar Zooplus
Zoopus logoRoyal Canin Kitten Loaf - Kitten-Kattenvoer - 12x85 g
Royal CaninKitten In Gravy

2 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 2,04 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€18,13 per kg
€36,99€37,38

€18,50 per maaltijdzakje

€0,39 korting (1%)

Naar Zooplus
Zoopus logoHill's Science Plan Sterilised Cat Young Adult Droogvoer Eend
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 29,-
€15,66 per kg
€23,49€29,49

€6,00 korting (20%)

Naar Zooplus
Zoopus logoAlmo Nature HFC Jelly Tonijn met Calamaris 70g
Almo NatureHFC Jelly Tonijn met Calamares Natvoer

24 blikjes van 0,07 kg · Totaal 1,68 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€18,74 per kg
€31,49€31,96

€1,31 per blik

€0,47 korting (1%)

Naar Zooplus
Zoopus logoHill-s-Science-Plan-Sterilised-Cat-Young-Adult-Droogvoer-Kip-10kg
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€6,67 per kg
€66,72€87,25

€20,53 korting (24%)

Naar Zooplus
Zoopus logoRoyal Canin Gastrointestinal Natvoer-kat - 12x85g
Royal CaninGastrointestinal Natvoer

2 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 2,04 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€20,34 per kg
€41,49€41,98

€20,75 per maaltijdzakje

€0,49 korting (1%)

Naar Zooplus
Zoopus logoHill's Prescription Diet Urinary Care c/d Multicare Droogvoer Kip
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€13,00 per kg
€38,99€41,25

€2,26 korting (5%)

Naar Zooplus
Zoopus logoRoyal Canin Kitten Loaf - Kitten-Kattenvoer - 12x85 g
Royal CaninKitten In Gravy

Maaltijdzakje van 1,02 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 29,-
€15,66 per kg
€15,97€18,79

€2,82 korting (15%)

Naar Zooplus
Zoopus logoHill-s-Science-Plan-Sterilised-Cat-Young-Adult-Maaltijdzakjes-12x85
Hill'sScience Plan Sterilised Cat Young Adult Maaltijdzakjes

4 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 4,08 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€16,91 per kg
€68,99€71,16

€17,25 per maaltijdzakje

€2,17 korting (3%)

Naar Zooplus
Zoopus logoHill's Science Plan Adult 1-6 Droogvoer Kip
Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 29,-
€7,65 per kg
€11,47€24,75

€13,28 korting (54%)

Naar Zooplus
Zoopus logoHill's Prescription Diet C/D Multicare Urinary Care nat kattenvoer 85 gr
Hill'sPrescription Diet Urinary Care c/d Multicare Maaltijdzakje Kip

24 maaltijdzakjes van 0,085 kg · Totaal 2,04 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€18,38 per kg
€37,49€37,98

€1,56 per maaltijdzakje

€0,49 korting (1%)

Naar Zooplus
Bol logoRoyal Canin Sensory Multipack Taste - In Gravy - Kattenvoer - 12x85 g
Royal CaninSensory Taste In Gravy

4 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 4,08 kg

Voor 12:00 besteld, vandaag bezorgd
Gratisbezorging
€12,99 per kg
€52,99€68,00

€13,25 per maaltijdzakje

€15,01 korting (22%)

Naar Bol
Zoopus logoRoyal Canin Sensible 33 - 4 kg
Royal CaninSensible 33

Standaard pak van 4 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€9,45 per kg
€37,79€41,99

€4,20 korting (10%)

Naar Zooplus
logo van albert heijnFelix Heerlijke Reepjes Vis Selectie 12 x 80 gr
FelixHeerlijke Reepjes Vis Selectie

Standaard pak van 0,96 kg

Levertijd niet opgegeven

€5,02 per kg
€4,82€6,89

€2,07 korting (30%)

Naar Albert Heijn
Zoopus logoRoyal Canin Instinctive 7+ In Gravy - 12x85
Royal CaninInstinctive 7+ In Gravy

4 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 4,08 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratisbezorging
€18,26 per kg
€74,49€75,16

€18,62 per maaltijdzakje

€0,67 korting (1%)

Naar Zooplus
Plein logoFelix Original Mix Selectie in Gelei 44 x 85 gr kattenvoer
FelixOriginal Mix Selectie in Gelei

Standaard pak van 3,74 kg

Voor 23.59u besteld, morgen in huis
€4,28 per kg
€15,99€20,29

€4,30 korting (21%)

Naar Plein
Zoopus logoPurizon Organic Eend en kip met courgette 85 g
PurizonOrganic Eend met Kip & Courgette Natvoer

12 blikjes van 0,085 kg · Totaal 1,02 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 29,-
€15,68 per kg
€15,99€16,98

€1,33 per blik

€0,99 korting (6%)

Naar Zooplus
Bol logoRoyal Canin Veterinary Diet Cat Early Renal - Kattenvoer - 3.5 kg
Royal CaninRenal Kat Early Renal

Standaard pak van 3,5 kg

Voor 12:00 besteld, vandaag bezorgd
Gratisbezorging
€12,79 per kg
€44,77€50,99

€6,22 korting (12%)

Naar Bol
Bol logoRoyal Canin Kitten Loaf - Kitten-Kattenvoer - 12x85 g
Royal CaninKitten In Gravy

8 maaltijdzakjes van 1,02 kg · Totaal 8,16 kg

Voor 12:00 besteld, vandaag bezorgd
Gratisbezorging
€13,97 per kg
€113,99€138,55

€14,25 per maaltijdzakje

€24,56 korting (18%)

Naar Bol
Zoopus logoFelix Heerlijke Reepjes Vis Selectie 12 x 80 gr
FelixHeerlijke Reepjes Vis Selectie

Standaard pak van 0,96 kg

Vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen bezorgd
Gratis bezorging vanaf 29,-
€5,41 per kg
€5,19€6,49

€1,30 korting (20%)

Naar Zooplus
24 van de 1.925 geladen

Waarom kattenvoer aanbiedingen vergelijken?

Kattenvoer is duur maar gelukkig ook vaak in de aanbieding! Vooral de prijzen vcan de bekendere merken zijn vaak behoorlijk hoog dus kun je veel besparen door het eten van jouw kat in de aanbieding te kopen. Op Flap.nl verzamelen we dagelijks het complete overzicht van alle aanbiedingen van kattenvoer. Zo bespaar je eenvoudig op het voer voor je kat zonder in te leveren op kwaliteit.

Breed assortiment aan merken en verpakkingen

Op Flap.nl vind je aanbiedingen van verschillende soorten kattenvoer zoals:

Vergelijk bekende merken zoals Royal Canin, Iams, Felix en Whiskas.

Filter op levensfase en voedingsbehoefte

Vind snel de juiste voeding voor je hond door te filteren op:

  • Kitten, Junior, Adult of Senior
  • Specifieke voedingsbehoeften zoals anti-haarballen, castratie, diabetes en meer

Dagelijks nieuwe deals

Elke dag worden er nieuwe aanbiedingen toegevoegd, waardoor het aanbod regelmatig verandert. Houd de pagina in de gaten zodat je nooit een voordelige aanbieding mist.

Voordelen van vergelijken via Flap.nl

  • Eenvoudig en snel vergelijken
  • Altijd actueel overzicht met aanbiedingen
  • Direct doorklikken naar betrouwbare webshops
  • Besparen op je kattenvoer zonder in te leveren aan kwaliteit

Bekijk snel alle aanbiedingen en geef je kat het beste voor een scherpe prijs!